Постижения 2007/2008

Индекс на статията

Физическо възпитание и спорт

Даниел Любомиров Ангелов
ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Бранимир Иванова Иванов
ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Мартин Валентинов Янкабаков – ІІ   място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Живко Ивелинов Желев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

І място, Областно първенство-плуване - юноши, ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Иван Красимиров Начев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Георги Иванов Минчев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

І място, Областно първенство - плуване - юноши, ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Мартин Стоянов Дачев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Виктор Иванов Димитров – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Ивайло Любенов Ялъмов – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Петър Блажков Блажев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Денислав Руменов Белчев – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Иван Атанасов Иванов – ІІ място, Областно първенство баскетбол - юноши, ръководител: Илиян Друмешки

Георги Стефанов Георгиев – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши ръководител: Антоанета Андреева

Венцислав Тодоров Вачев – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Тихомир Илиянов Кръстев – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Станимир Недев Филипов – І място, Областно първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Венцислав Тодоров Вачев - ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Тихомир Илиянов Кръстев – ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Станимир Недев Филипов – ІІ място, Зонално първенство - плуване - юноши, ръководител: Антоанета Андреева

Ния Христова Стефанова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева

Нели Миткова Добрева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева

Пресияна Бисерова Стоенчева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева

Милена Светославова Йосифова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева

Траяна Здравкова Паскалева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал - Дания, ръководител: Антоанета Андреева

Антоанета Станиславова Сорокина – І място, Републиканско първенство хандбал девойки, ръководител: Антоанета Андреева

Симона Мариянова Ненова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал - Дания, ръководител: Антоанета Андреева

Роксана Димитрова Радева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева

Гергана Петрова Горанова – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева

Джесика Искренова Илчева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева

Ралица Тодорова Тодева – І място, Републиканско първенство хандбал девойки; Х място, Световни ученически игри – хандбал – Дания, ръководител: Антоанета Андреева

 Милена Светославова Йосифова - Х място, Световни ученически игри - хандбал - Дания, ръководител: Антоанета Андреева

За контакти

Адрес: ул. Елин Пелин №2 5300 Габрово, България

Телефон, факс: +359 (0)66 / 808 246

Email: pmg_gab@abv.bg

Календар

Август 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31